درباره ما

کارخانجات تولیدی سبزینه مارال یزد، در سال ۱۳۷۷، در زمينی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع شروع به فعاليت نمود. اين شرکت در راستای حمايت از اشتغال استان و بهبود وضعيت معيشتی اهالی شهرستان‌های يزد، اشکذر و ساير شهرهای اطراف، با افزايش توليد طي ساليان اخير، هم اکنون با تعداد  ۷۰ نفر پرسنل شاغل مستقيم و ۳۰۰ نفر بصورت غير مستقيم و ظرفيت توليد ۷۲۰۰۰ تن انواع کود کشاورزی در سال، به عنوان يکي از مهم‌ترين قطب‌های محصولات کشاورزی خاورميانه مطرح شده است.

خطوط توليدی گروه کارخانجات سبزینه مارال قابليت توليد انواع کود های مایع و جامد از قبیل: کود های هیومیکی گرانوله، کد های مایع چند عنصره حاوی ریز مغذی ها، کود های تقویتی و همچنین انواع ماشین آلات  و خطوط تولید  و انتقال کود های کشاورزی را دارد.

همچنين با توجه به نوع مواد مصرفي و مجهز بودن ماشين‌ آلات به سيستم فرمول دهی مي‌تواند محصولات تولیدی را با تنوع بیش از ۳۰۰ فرمول مختلف توليد کند.

ميزان توليدات اين مجموعه بسته به تقاضاي مشتريان و نوع کود تولیدی، از ۷۰ تا ۱۰۰ تن در روز متغير است.

تجربیات ما

فعاليت مستمر از سال ۱۳۷۷ در حوزه توليد نهاده های کشاورزی توانسته است تا به دانش و تجربه موسسان سبزینه مارال بيفزايد. سابقه طولانی مدت اين شرکت در عرصه‌‌ کشاورزی سبب گرديده است که شرکت سبزینه مارال را از توليد کننده تنها ۱ نوع محصول با  ۳۰ نوع آنالیز به اولین صادر کننده محصولات کشاورزی خاور میانه و توليد ۷۰ نوع محصول با تنوع هزاران فرمول متفاوت در اين حوزه تبديل کند.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان